POLSKA - ANGLIA
Przewozy osób, paczek i korespondencji

PRZEWOZY DO ANGLII - TRASY RS-BUS

przewozy do Anglii
tel. w Polsce +48 722 122 985

+48
wyjazdy z Polski: czwartek / piątek
tel. w Anglii +44 784 959 4220

+44
wyjazdy z Anglii: niedziela

Busy

Transport międzynarodowy powinien być dobrze zorganizowany i, ze względu na długość podróży, jak najbardziej komfortowy. Kierując się tymi zasadami oferujemy Państwu busy do Anglii, spełniające wszelkie wymagania bezpieczeństwa i w pełni nadające się do transportu.

Gwarantujemy bezpieczną podróż, gdyż nasz bus jadący do Anglii, przed podróżą przechodzi wszelkie wymagane przeglądy i ruszając w drogę jest w pełni sprawny. Pracujący dla nas kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie i w sposób odpowiedzialny podchodzą do każdego zlecenia.

Nasze busy wyjeżdżają z kraju w czwartki i piątki, natomiast busy z Anglii do Polski mają wyjazdy w każdą niedzielę. Oferujemy tanie busy do Anglii rozliczając koszt przejazdu w złotówkach. Jeżeli chodzi o przewóz busem np. do Londynu, natomiast cenę drogi powrotnej w walucie GBP. Świadczymy również usługi dotyczące przewozu grup zorganizowanych na terenie kraju.

I właśnie dla grup oraz stałych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję w postaci rabatu o wysokości 10% od ceny obowiązującej za dany przewóz. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Copyright © RS-BUS